×
 • Show Time
 • Show Time

  Pas lirimit nga burgu, reagon për herë të parë Enca

  Reporteri
  18 Shtator 2023 | 18:10

  Enca pak ditë më parë u arrestua nga policia e Tiranës, pasi u kap me 5 vazo kanabis në ballkonin e banesës.

  Tre ditë pas arrestimit u lirua.

  Sot, për herë të parë ajo ka reaguar në rrjete sociale.

  Ajo ka falënderuar të gjithë ata që e mbështetën në ditët e vështira.

  “Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë gjatë ditëve të vështira që kalova”, ka shkruar Enca.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!