×
 • Show Time
 • Show Time

  Pas mbarimit të Big Brother Vip Albania, Arbana Osmani “arratiset” në këtë vend

  Reporteri
  03 Qershor 2023 | 17:21

  Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, i ka dhënë së fundmi vetes disa ditë të mira pushimi.

  E pas një pune të lodhshme për muaj të tërë duket se ka ardhur koha për pushime dhe për këtë, moderatorja ka zgjedhur një prej destinacioneve më luksoze.

  Ajo bashkë me burrin dhe fëmijët e saj janë duke shijuar aktualisht pushimet në ishullin Santorini të Greqisë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!