×
 • Show Time
 • Show Time

  Patën sërish një zënkë, Luizi i kërkon falje Kiarës: Asnjë njeri në botë nuk të do më shumë se unë

  Reporteri
  29 Janar 2023 | 21:22

  Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë pasur sërish ditën e sotme (e diel) një zënkë me njëri-tjetrin.

  Ka qenë këngëtari shqiptar që e ka ofenduar atë, ndërkohë që më pas prezantuezja u acarua për shkak të sjelljeve të tij të vazhdueshme.

  Ata më pas bënë një sqarim së bashku, teksa Ejlli i tha se gjithë këtë po e bën për Efin dhe se nuk kishte për qëllim ta lëndonte.

  I njëjti më pas i kërkoi falje duke i thënë se askush në këtë botë nuk e do më shumë se ai.

  Kiara Tito: Shihet si sillesh me mua, nuk dua të dëgjoj fare pa më kërkuar falje.

  Luiz Ejlli: Do dëgjosh variantin tim. Jam duke e bërë për Efin.

  Kiara Tito: Atë fjalë nuk dua asnjë lloj ofendimi.

  Luiz Ejlli: A mendon se ta them. Jam zgjuar qysh në mëngjes. Jam duke u marrë me Efin. Të kërkoj falje.

  Kiara Tito: Nuk e lejoj më, toka e qielli të bëhen bashkë jam serioze. Nga mëngjesi në darkë më thua të dua, pastaj thua atë fjalë.

  Luiz Ejlli: Bëje ndarjen mes meje si banor dhe Luizit për ty.

  Kiara Tito: Ti merresh me të gjithë është loja jote, por bëje diferencën. Nuk dua më të dëgjoj dhe nuk po të qesh se ti e merr si të kotë. Duhet të jesh shembull si e trajton një vajzë që ke në krahë.

  Luiz Ejlli: Ia vë vetes shqelmin e jo ty.

  Kiara Tito: Nuk të lejoj asnjë lloj ofendimi.

  Luiz Ejlli: Të kërkoj falje pra që je ndjerë keq. Të kërkoj ndjesë dhe se kam menduar asnjëherë.

  Kiara Tito: Impulsiviteti yt bën që të flasësh nganjëherë më shumë se që duhet. E kupton që kur bën kësi lloj skenash unë tërhiqem mbrapa.

  Luiz Ejlli: Më jep një përqafim.

  Kiara Tito: Në këtë pikë nuk ke përqafim.

  Luiz Ejlli: Një milion herë ndjesë vetëm të lutem më beso që asnjë njeri në botë nuk të do më shumë se unë.

  Kiara Tito: Koha do të të tregoj lëre të rrjedhi.

  Luiz Ejlli: A më ke fal.

  Kiara Tito: Do të të falë se më kërkove ndjesë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!