×
 • Show Time
 • Show Time

  “Plas” prapë mes Kejvinës dhe Luizit

  Reporteri
  03 Qershor 2023 | 8:11

  Kejvina Kthella nga ana e saj duket se ka akoma pakënaqësi ndaj Luiz Ejllit. Ndonëse u mundua shumë ta “zhbënte” veprimin e saj brenda “BBV”, lëvizja e saj e fundit tregon se diçka nuk është në rregull.

  Modelja e ka hequr nga lista e personave që ndjek këngëtarin. Ndërsa ky i fundit jo.

  Pra Kejvina nuk e ndjek Luizin, ndërsa ai po. Çfarë ka ndodhur mes tyre? Mos ndoshta Ejlli e ndjek akoma, se nuk e ka kuptuar që Kthella e ka hequr? Këto pyetje mbetet pa përgjigje akoma.

  Mbetet për t’u parë, thuhet në të tilla raste.

  Pak javë më parë Luizi foli për Kejvinën në një intervistë ku tha: “Që kur kam dalë prej ‘Big Brother’ nuk kam folur me asnjërin prej tyre.

  Më ka shkruar edhe Kejvina. Unë e kam thënë, në momentin që unë fik dritat dhe mbyll derën e asaj shtëpie, kam lanë çdo gjë aty. Nëse doni të më vlerësoni për Luizin që jam jashtë, ja ku më keni.”/iconstyle

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!