×
 • Show Time
 • Show Time

  Publikohet biseda me Arbanën, Lori Hoxha zbulon kur mbaron Big Brother VIP Albania

  Reporteri
  18 Mars 2023 | 21:22

  Mbrëmjen e sotme është prime i të shtunës në “Big Brother VIP” dhe teksa të gjithë po e presin me padurim, Lori ka postuar një foto nga zyrat e Top Channel ku thekson se sot është e shtunë dhe kemi “Big Brother VIP”.

  Më pas ajo ka publikuar bisedën me Arbanën, e cila i ka shkruar se Big Brother është bërë pjesë e tyre çdo ditë e jo vetëm të shtunave e të martave.

  Publikohet biseda me Arbanën, Lori Hoxha tregon kur mbaron Big Brother VIP

  “Ja se mbaroi edhe 3 muaj”, i shkruan Lori, me siguri me humor duke qenë se kohët e fundit po përflitet shumë për datën se kur mbaron “Big Brother.

  Publikohet biseda me Arbanën, Lori Hoxha tregon kur mbaron Big Brother VIP

  Arbana zbuloi prime-n e kaluar se datën e mbarimit të spektaklit do e komunikojë të shtunën tjetër.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!