×
 • Show Time
 • Show Time

  Publikohet kënga e re e Luizit

  Reporteri
  03 Qershor 2023 | 19:51

  Këngëtari nga Shkodra, Luiz Ejlli, ka publikuar këngën e re me titull “Përjetësisht”.

  Për tekstin dhe melodinë është kujdesur Bardhi.

  Kënga është produkt i Çelik Lipës.

  Me këngën “Përgjithmonë” këngëtari më i përfolur i momentit pritet të thyejë rekorde.

  Ai ka vendosur të vijë me një solo, pas bashkëpunimit me  Donald Veshaj, që arriti miliona shikime.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!