×
 • Show Time
 • Show Time

  Reperi i njohur po mendon rikthimin në muzikë?

  Reporteri
  28 Shtator 2023 | 18:06
  Two microphones waiting for their singers, just before the start of the concert, with violet lights.

  Kanye West thuhet se po shënon rikthimin e tij në muzikë, vetëm disa javë pas skandalit të ekspozimit të tij të pahijshëm në Itali.

  Reperi, i cili u përball me reagime të forta kur ekspozoi pjesë të trupit, i zhveshur në një shëtitje me varkë në Venecia, duket se po largohet nga drama, pasi thuhet se ndodhet në studio për projektin e tij të ardhshëm, shkruan Daily Mail.

  Burimet e TMZ, kanë thënë se West ka përfunduar gati 10 këngë gjatë javës së kaluar.

  Rikthimi muzikor i raportuar do të shënonte një moment prekës për këngëtarin që njihet edhe si Ye, i cili është përballur me një sërë polemikash muajt e fundit.

  Muajin e kaluar, West dhe ‘gruaja’ e tij Bianca Censori, 28 vjeç, ndezën polemika të mëdha në qytetin e Venecias pasi u kapën duke vendosur një ekran grafik në pjesën e pasme të një taksi që qarkullonte në ujërat e Venecias.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!