×
 • Show Time
 • Show Time

  Rita Ora merr vëmendjen me çastet intime me bashkëshortin

  Reporteri
  02 Qershor 2023 | 15:19

  Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi janë protagonistët e fundit të kopertinës së revistës “Vogue Australia”.

  Në intervistë çifti tregon për martesën e tyre dhe se si kanë gjetur njëri-tjetrin.

  Përveç intervistës, Rita dhe Taika realizuan një fotosesion të përbashkët, ku shfaqen në çaste intime.

  Nëpërmjet fotove, çifti shpreh kiminë e tyre sensuale, duke treguar se lidhja e tyre është e fortë dhe e thellë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!