×
 • Show Time
 • Show Time

  Si rrallëherë, Grida Duma shfaqet në publik me nënën e saj

  Reporteri
  17 Nëntor 2023 | 7:58

  Edhe pse ndër figurat më të përfolura të politikës dhe së fundmi edhe të ekranit, Grida Duma prezanton rrallë herë pjesëtarët e saj të familjes.

  Por ajo ka “thyer rregullat” dhe së fundmi është shfaqur me nënën e saj.

  Ato kanë marrë pjesë në një shfaqje operistike.

  Nga pamjet që ka shpërndarë vetë Grida, shihet ngjashmëria e saj me nënën, si në finesë, elegancë dhe në stil.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!