×
 • Show Time
 • Show Time

  Të fiksuar pas Luiz Ejllit, një fans bën tatuazh portretin e tij në gjoks

  Reporteri
  31 Janar 2023 | 13:20

  Luiz Ejlli është kthyer në një nga emrat më të pëlqyer për shkak të paraqitjes në Big Brother VIP Albania.

  Ai është shndërruar në një fenomen, gjersa vazhdimisht jashtë komentohen batutat dhe lojërat e tij që bën brenda shtëpisë së famshme.

  Veç kësaj, ai duket se ka fituar zemrat e të gjithëve dhe ka bërë shumë njerëz për vete.

  Së fundmi bëhet e ditur se një fans ka bërë tatuazh në gjoks portretin e këngëtarit shkodran.

  “Luiz Luani” – është shkruar poshtë portretit të tij duke iu referuar shprehjes së artistit në BBVA.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!