×
 • Show Time
 • Show Time

  Vdes aktori dhe reperi i njohur

  Reporteri
  27 Shtator 2023 | 18:23

  Aktori dhe reperi Nashawn Breedlove, i njohur për përballjen me Eminem në një betejë rep në filmin ”8 Mile”, ka vdekur në moshën 46-vjeçare.

  Breedlove luajti kundërshtarin e frikshëm të quajtur Lotto në filmin e vitit 2002, i bazuar në jetën e reperit Eminem, dhe u shfaq në kolonën zanore për filmin e vitit 2001 “The Wash”.

  Nëna e tij konfirmoi vdekjen e tij në rrjetet sociale të martën, raporton BBC.

  Ai vdiq në gjumë në shtëpinë e tij në New Jersey të dielën, raportoi TMZ. Për momentin nuk dihet shkaku i vdekjes së tij.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!