×
 • Show Time
 • Show Time

  Will Smith flet për pretendimet se është homoseksual

  Reporteri
  15 Nëntor 2023 | 10:33

  Will Smith ka mohuar me forcë pretendimet se dikur ishte kapur duke kryer marrëdhënie me aktorin e Princit të Bel Air, Duane Martin.

  Kështu ka thënë në një intervistë ish-asistenti i tij personal, vëllai Bilaal. Bilaal pretendon se dikur i gjeti Smithin dhe Martinin duke bërë seks në një dhomë të zhveshjes.

  “Unë hapa derën e dhomës së zhveshjes së Duane dhe atëherë i gjeta ata duke bërë seks anal. Will ishte i përkulur në divan dhe Duane po qëndronte atje duke e vrarë, vërtet duke e vrarë atë,” tha Bilaal në intervistën tashmë virale.

  Pasi historia u përhap, Smith foli përmes një zëdhënësi dhe e quajti historinë një “fabrikim të plotë”. Ai paralajmëroi edhe padi.

  Duane Martin (58) ishte e martuar me aktoren Tisha Campbell nga viti 1996 deri në vitin 2020. Ai bashkëpunoi me Smith në disa projekte, dhe në serialin Prince of Bel Air u shfaq në dy episode duke luajtur personazhin e Dr. Duane.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!