Celina reagon pas kritikave për penalltinë e humbur: Asgjë s’do të më thyej mua

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina ka folur pasi humbi penalltinë në disfatën e Swansea City 3:0 ndaj West Bromit të mërkurën në Hawthornsishte.


Celina ka reaguar në përmes llogarisë në Instagram, ka pranuar se mënyra si e humbi ishte qesharake, por thotë se kjo nuk do ta thyejë atë dhe se kritikat do të jenë thjesht motivim më shumë për të, trasnmeton Reporteri.net.

Reagimi i Celinës në Instagram:

“Së pari, faleminderit tifozëve që udhëtuan dje[në Hawthorns]. Së dyti, penalltia ime. A ishte qesharake? Po. A kam mundur të kontrolloj situatën? Jo. Rrëshqita. A i kushtoi ekipit tim [me humbje]? Po, më vjen keq, por e di që ekipi im e ka mbështetjen time çfarëdo që ndodh. Dhe e fundit për disa persona të cilën mendojnë se kjo do të më thyente mua. Faleminderit për motivimin”. / Reporteri.net/.