×
 • Sport
 • Sport

  Celina reagon pas kritikave për penalltinë e humbur: Asgjë s’do të më thyej mua

  Reporteri
  14 Mars 2019 | 17:27

  Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina ka folur pasi humbi penalltinë në disfatën e Swansea City 3:0 ndaj West Bromit të mërkurën në Hawthornsishte.


  Celina ka reaguar në përmes llogarisë në Instagram, ka pranuar se mënyra si e humbi ishte qesharake, por thotë se kjo nuk do ta thyejë atë dhe se kritikat do të jenë thjesht motivim më shumë për të, trasnmeton Reporteri.net.

  Reagimi i Celinës në Instagram:

  “Së pari, faleminderit tifozëve që udhëtuan dje[në Hawthorns]. Së dyti, penalltia ime. A ishte qesharake? Po. A kam mundur të kontrolloj situatën? Jo. Rrëshqita. A i kushtoi ekipit tim [me humbje]? Po, më vjen keq, por e di që ekipi im e ka mbështetjen time çfarëdo që ndodh. Dhe e fundit për disa persona të cilën mendojnë se kjo do të më thyente mua. Faleminderit për motivimin”. / Reporteri.net/.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!