Hazard “trullosë” mbrojtjen e Brighton dhe realizon supergol

Eden Hazard ka shënuar golin e javës në Premier Ligë.


Chelsea është duke mposhtur Brighton and Hove Albion me rezultat 3-0 pasi Giroud, Eden Hazard dhe Loftus-Cheek shënuan për “Blutë”, shkruan Reporteri.net

Ky është goli që Eden Hazard shënoi pak minuta më parë: