Hekuran Kryeziu: Jam gati për sfidën ndaj Bullgarisë

????????????????????????????????????

Mesfushori i përfaqësueses së Kosovës, Hekuran Kryeziu i cili mungoi për shkak të lëndimit ndaj Danimarkës ka dhënë lajme të mira në konferencën për shtyp një ditë para sfidës ndaj Bullgarisë, e rëndësishme për eleminatoret e Euro 2020.


“Kam stërvit dje komplet, nëse shkon si sot do të jem në dispozicion për ndeshjen e ardhshme”, ka deklaruar Kryeziu, transmeton Reporteri.net.

I pyetur për pritjet që ka për ndeshjen e nesërme ai është shprehur optimist.

“I kena bo disa analiza, kena parë që nuk shënojnë shumë gola. Na jemi shumë optimist me publikun që e kena në Prishtinë, andaj besoj që do të jetë një ndeshje positive”, ka deklaruar Kryeziu, i cili ka shtuar se pret një ndeshje të forte dhe agresive. /Reporteri.net/.