Kjo është kënga zyrtare për Përfaqësuesen e Kosovës për eliminatoret në “Euro 2020”

“Gol duam gol” është titulli i këngës më të re për Përfaqëusesen e Kosovës e cila fillon eliminatoret për “Euro 2020” më 25 mars ndaj Bullgarisë.

Kënga këndohet nga Jehona Lumi dhe Florent Abrashi. Producent i saj është Rinor Ukimeri nga kompania RRecords.

Gol duam Gol

“Gol duam gol” .. Ju prezantojmë këngën për përfaqësuesen e Kosovës në eliminatoret për “Euro 2020” e realizuar ne bashkëpunim me Federata e Futbollit e Kosovës – Football Federation of Kosova , tifozat më të zjarrtë në planet “ Dardanët” dhe #BordineBordëve.Ky është versioni me tekst i këngës,video klipi zyrtar xhirohet me datë 25 mars gjatë ndeshjes Kosovë – Bullgari , në stadionin "Fadil Vokrri"Këndojnë: Jehona Lumi & Florent AbrashiProducent : Rinor Ukimeri (RRecords)Organizator: Emir KrasniqiRipërpunim i këngës së grupit “Lindja”.Hajde Kosovë , allez ?????? …

Gepostet von RRecords am Sonntag, 17. März 2019

Kënga është ripërpunim i këngës së grupit “Lindja”./Reporteri.net/