Lordi i Milanit ‘shkrihet’ pas Rita Orës, realizon foto me të dhe e publikon në Instagram

Rita Ora ka mbajtur një koncert të madh të martën në Milano të Italisë ku ka grumbulluar mijëra persona.


Futbollisti italian i Milanit, ish-anëtari i Liverpoolit dhe Chelseas, Fabio Borini, ka takuar mbrëmë yllin kosovar të muzikës pop, Rita Oran, shkruan Reporteri.net

Borini arriti të realizojë një foto me Ritën, e siç duket ishte mjaftë i lumtur që ia kishte dalë ta bënte realitet takimin me të.

 

View this post on Instagram

 

Thanks @ritaora for an amazing concert last night! ?singer and performer ?

A post shared by Fabio Borini (@fabh29) on

Italiani njihet ndryshe edhe si “Lordi” i Milanit, për shkak të ‘paaftësive’ të tij teknike me topin.

Ndryshe, Rita Ora është në një Tour rreth europës./Reporteri.net/