×
 • Sport
 • Show Time
 • Sport

  Mediat gjermane e fajësojnë Loredanën për formën e dobët të Adeyemit

  Reporteri
  28 Shtator 2023 | 21:12

  Borussia Dortmund nuk e ka nisur mirë sezonin e ri të Bundesligës, pasi që pas pesë ndeshjesh është në vendin e gjashtë me tri fitore dhe dy barazime.

  Me një lojë të keqe u shqua Karim Adeyemi, një lojtar ofensiv që duhet të bartë në sulm skuadrën e Edin Terzic.

  Adeyemi as nuk ka shënuar e as nuk ka asistuar në pesë ndeshjet e para.

  E mediat gjermane tani po e fajësojnë të dashurën e tij të re, Loredanën.
  Sipas Bild, këngëtarja nga Kosova duket se po e largon atë nga futbolli dhe stërvitjet.

  Gjithashtu bashkë me çiftin jeton edhe vajza Hana katërvjeçare, të cilën Loredana Zefi e ka nga një martesë e mëparshme.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!