Milot ‘Raketa’ realizon gol spektakular ndaj Schalkes

Milot Rashica nuk ka të ndalur për skuadrën e Werder Bremenit.


Ai ka shënuar sot prap një supergol për ta kaluar në epërsi skuadrën e tij, shkruan Reporteri.net

Werder Bremen dhe Schalke janë duke luajtur në kuadër të DFB Pokal.

Ky është supergoli i Milotit:

/Reporteri.net