Momenti i sikletshëm kur gazetarja “turpërohet” nga legjendat e Liverpoolit dhe Unitedit

Jamie Carragher dhe Gary Neville, të cilët pas pensionimit janë duke punuar si ekspert në Sky Sports, kanë lënë kolegen e tyre Kelly Cates të hutuar pas veprimit të tyre.


Sky Sports ishte drejtpërdrejtë gjatë transmetimit të ndeshjes Southampton – Liverpool dhe pas ndeshjes Gary dhe Jamie dhanë mendimet e tyre për ndeshjen, shkruan Reporteri.net

Ata pasi dëgjuan mendimin dhe pyetjen e gazetarës u larguan nga ajo duke diskutuar për ndeshjen dhe duke u larguar drejt tunelit.

Megjithatë gazetarja ka sqaruar se ata ishin duke shkuar për ta intervistuar trajnerin e Southampton i cili ishte duke pritur në tunelin e stadiumit.

/Reporteri.net