Një bashkëlojtar tallet me rrëshqitjet e Milot Rashicës

Besar Halimi ka gjetur kohë të tallet me shokun e skuadrës, Milot Rashicën.


Rashica gjatë ndeshjes së mbrëmshme ndaj Bullgarisë rrëshqiti disa herë për shkak të terrenit të papërshtatshëm, shkruan Reporteri.net

Sot Besar Halimi dhe Milot Rashica kanë udhëtuar së bashku drejtë skuadrave të tyre nga aeroporti “Adem Jashari.

Halimi në një video në instagram ka treguar se po largohen nga Kosova dhe në një moment i ka thënë Rashicës: “A të mbaj se mos po rrëshqet”, derisa Rashica ia ka kthyer vetëm me një buzëqeshje.

/Reporteri.net/