Pamje kur Salah krijon momentin më qesharak të vitit

Mo Salah ishte protagonisti kryesor i ndeshjes Southampton – Liverpool, jo vetëm për golin që i siguroi tre pikët Liverpoolit por edhe për festimin e tij.


Ai shënoi në minutën e 80-të të ndeshjes dhe zhveshi dresën e tij duke vrapuar të festoj me Jordan Henderson dhe Andy Robertson, shkruan Reporteri.net

Por, në momentin e fundit Salah u kërrys dhe kështu i mundësoi Hendersonit dhe Robertsonit një përqafim “ëndrrash”.

Padyshim që ky është një ndër momentet më qesharake të vitit./Reporteri.net