Qesharake: Maradona lidhet para kamerës si plaku “vetë-vetë-vetë”

Diego Armando Maradona, është padyshim njëri ndër futbollistët më të mirë që ka njohur historia.


Ai ka mbetur një ndër futbollistët më të mirë të futbollit por jo edhe për veprimet jasht fushave që shpeshherë kanë qenë skandaloze, shkruan Reporteri.net

Ai për momentin është trajner i skuadrës meksikane Dorados de Sinaloa. Ai iu është bashkuar atyre në vitin 2018.

Në një intervistë që po qarkullon në rrjetet sociale, Maradona është bërë hit i shakave. Të huajt po e quajnë si të droguar por në Kosovë kjo intervistë ka kahje tjetër.

Në vitin 2012 ishte publikuar një video me intervistat më qesharake në Kosovë dhe duket se kosovarët kanë gjetur intervistën e njejtë me plakun që nuk mund ta shprehë atë që e mendon.

Kjo është videoja e plakut e cila fillon nga minuta 4:45

Ndërsa kjo është intervista e Maradonas:

/Reporteri.net/