Ronaldinho: Ja formacioni më i mirë i të gjitha kohërave

Ish-lojtari i Barcelonës, Ronaldinho ka përzgjedhur formacionin më të mirë në të gjithë historinë e futbollit.


Besojeni ose jo, ‘ylli’ brazilian ka lënë jashtë Cristiano Ronaldon së bashku me legjendën e Argjentinës, Maradonën.

11-shen e tij më të mirë nuk mungon Lionel Messi përkrah legjendave si Pele dhe Henry.

Sipas tij ky është formacioni më i mirë në historinë e futbollit: