×
 • Sport
 • EURO 2024

  Nis ndeshja Gjeorgji – Çeki

  Reporteri
  22 Qershor 2024 | 15:06

  Ka nisur ndeshja mes Gjeorgjisë dhe Çekisë, e cila po zhvillohet në Hamburg.

  Të dyja ekipet kërkojnë pikët e para në “Euro 2024”.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!