×
 • Sport
 • Sport

  Zielinski, transferimi i ri i Interit 

  Reporteri
  12 Shkurt 2024 | 22:05

  Mesfushori polak Piotr Zielinski do t’i bashkohet Interit si lojtar i lirë gjatë afatit kalimtar të verës. 

  Polaku ka kryer testet mjekësore dhe pritet të zyrtarizojë kalimin e tij nga Napoli. 

  Ai i bashkohet Interit në muajin korrik së bashku me sulmuesin Mehdi Taremi. 

  Iraniani do të kryejë testet mjekësore dhe do të zyrtarizohet kalimi i tij nga Porto. 

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!