×
 • Extra
 • Extra

  10 uljet më spektakolare në aeroportet në botë

  Reporteri
  19 Maj 2024 | 15:24

  Ka shumë gjëra për të dashur udhëtimet, përjetimi i një kulture të re, ngrënia e ushqimeve, qëndrimi në hotelet e nivelit të lartë, si dhe uljet në aeroportet e reja, përcjell Reporteri.net.

  Sigurisht, jo të gjithë aeroportet janë krijuar të barabartë. Disa kanë pajisje të jashtëzakonshme. Disa ofrojnë qasje të lehtë në qytet. Disa i bëjnë lidhjet një ëndërr.

  Dhe disa kanë qasje vërtet ëndërrimtare.

  Ka shumë shirita uljeje spektakolare përreth, por shpesh më të njohurit ndodhen në destinacione jashtë rrugës.

  Më poshtë keni disa nga uljet më të bukra të destinacioneve kryesore:

  Rio De Janeiro

  Male (Maldives)

  Venice

  San Francisco

  Genoa

  Nice

  Sao Paulo/Portugali

  Hong Kong

  Las Vegas

  Londër

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!