×
 • Extra
 • Extra

  4 mijë 268 persona në Kosovë e kanë emrin Flamur

  Reporteri
  28 Nëntor 2023 | 14:57

  Sot në anembanë trojeve shqiptare po festohet 28 nëntori- Dita e Flamurit dhe 111 vjetori i shpalljes së Pavarësisë.

  E një nga emrat më të shpeshtë në Kosovë, është pikërisht emri Flamur.

  Sipas Agjencisë së Statistikave të Kosovës, 4 mijë 268 persona e mbajnë këtë emër.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!