A e njihni politikanin kosovar në foto? Kështu dukej si i ri

Politikani në foto është i pari i komunës së Gjilanit. Pra më siguri e din se për cilin politikan bëhet fjalë.


Është Lutfi Haziri.

Këtë imazh e ka ndarë në llogarinë e saj në ‘Instagram‘, vajza e tij Lotina.

Nuk paska ndryshuar edhe shumë apo jo?

Shikojeni foton si është dukur para disa viteve dhe sot: