×
 • Extra
 • Extra

  Balenciaga nxjerr në treg fundin-peshqir, kushton 925 dollarë

  Reporteri
  16 Nëntor 2023 | 21:04

  E gjithë bota e modës po diskuton për fundin peshqir të Balenciagës, që kushton jo pak, por 925 dollarë.

  Vjen në ngjyrë gri apo bezhë, unisex, mund të vishet edhe nga meshkujt edhe nga gratë dhe vajzat, në përditshmëri apo mbrëmje gala.

  Balenciaga premton që ky është vetëm një nga shumë veshje të saj, pjesë e koleksionit të ri pranverë 2024. Dhe materiali është ashtu siç ka emrin, peshqir, që vjen me dy butonë dhe një rrip të brendshëm. Ideja është pikërisht ajo, një fund që ngjan si peshqir.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!