Gruaja lidh burrin me zinxhir dhe e tërheq zvarrë në qendrën tregtare

Një pamje e çuditshme kanë kapur vizitorët e një qendre tregtare në Bosnjë.

Përkatësisht, në mbrëmje nëpër qendër është vajzë e veshur e, e cila ka shëtitur një mashkull të lidhur me zinxhir.

“Burri po mbahet me zinxhir”, ka shkruar Antea krahas videos në profilin e saj, por video është hequr shumë shpejt.

Nuk dihet se çfarë fshihet pas kësaj “performance” që tronditi vizitorët e qendrës tregtare, por shumë supozojnë se ky është një tjetër trend i çuditshëm në rrjetin e njohur social.