Burri bën videon për të cilën po e urren bota: Rrah shuplaka qenin dhe qeshë me të madhe

Një video që u postua në mediat sociale, ku shihet një burrë që godet me shuplaka një qen, i cili kishte nxjerrë kokën nga dritarja e pasme e një kamioni të parkuar.


Burri fillimisht qeshë para kamerës, dhe pastaj papritmas godet qenin nëpër fytyrë.

Personi që filmonte pamjet, dëgjohet duke qeshur me zë të lartë. Videoja u postua në mediat sociale në fillim të këtij muaji dhe tani ky person është në kërkim, transmeton Reporteri.net.