Burri i Vjosa Osmanit ndryshon ‘look-un’

Bashkëshorti kandidates për presidente të Kosovës, Vjosa Osmani-Sadriu, Prindoni ka ndërruar diçka nga paraqitja e tij.


Ai në paraqitjen e tij të fundit, në një fotografi të publikuar nga kryeministri Albin Kurti duket se e ka lëshuar mjekrën.

Kurti dhe Osmani me familjet e tyre e kaluan paraditen e sotme duke u relaksuar në Parkun e Gërmisë.

Kujtojmë që Sadriu përfshihet shpesh në debate politike që nuk janë cështje e tij. Ai madje gjatë kohës sa Vjosa Osmani ishte ushtruese e detyrës së presidentit të Kosovës, i referohej vetes si ‘Zotëriu i parë në detyrë”.