×
 • Extra
 • Extra

  “Dashuria nuk është vetëm për të rinjtë”, veterani 100-vjeçar martohet me nusen 96 vjeçe

  Reporteri
  09 Qershor 2024 | 16:14

  Një veteran 100-vjeçar amerikan i Luftës së Dytë Botërore dhe nusja e tij 96 vjeçe kanë marrë pjesë në një banket shtetëror për nder të presidentit Joe Biden në Pallatin Elysee në Paris.

  Harold Terens dhe gruaja e tij e re Jeanne, u martuan këtë të shtunën, shkruan BBC.

  Ai është shprehur se dashuria nuk është vetë për të rinjtë.

  /KlanKosova

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!