×
 • Extra
 • Extra

  “E kem kall”, Duda Balje poston foto me Ganimete Musliun nga një dasmë

  Reporteri
  29 Shtator 2023 | 22:19

  Dy deputetet e Partisë Demokratike të Kosovës, Duda Balje dhe Ganimete Musliu, duket se mbrëmjen e sotme kanë qenë pjesë e një gazmendi familjar.

  Balje ka postuar fotografi me Musliun, ku ka shkruar se “e kanë kallë” bashkë.

  “E kemi kall me Ganen”, ka shkruar ajo në mbishkrim të fotografisë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!