Gani Geci ia huq stinës: Kujton se është dimër, ani pse është larg edhe 1 muaj

Edhe pse stina e dimrit nuk fillon edhe rreth një muaj, për Gani Gecin, tashmë veç ja ka nisur.


Ish-zyrtari i LDK-së, që është tejet aktive më shumë në debate televizive ku flitet për UÇK-në dhe luftën, ja ka huqur me stinën e dimrit.

Ai ka publikuar një foto duke luajtur shah me vëllezërit dhe të afërm të tij, ku ka thënë se po luajnë në një natë dimri, shkruan Reporteri.net.

“Natë dimri duke lu shah”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se dimri fillon më datë 21 dhjetor. /Reporteri.net/.