Gruaja nuk pranon dot ndarjen, përndjek bashkëshortin dhe e fotografon me një tjetër, arrestohet nga policia

Një grua 46-vjeçare është dërguar në prokurorinë e Selanikut e akuzuar për shkelje të të dhënave personale. Të hënën e kaluar ajo ka fotografuar ish-bashkëshortin e saj dhe një grua 52-vjeçare që ndodhej në makinën e tij.

52-vjeçarja ka dëshmuar se ka qenë partnere e burrit prej 20 vitesh. Fotoja mbrëmjen e së martës i është dërguar bashkëshortit të 52-vjeçares. Gjithashtu, 46-vjeçarja akuzohet se e ka kërcënuar dhe ofenduar. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Harilaou.

Pas një procesi gjyqësor, 46-vjeçarja u arrestua dhe prokurori publik e procedoi penalisht për shkelje të të dhënave personale, marrjen e materialit të një organizate me akt publik, kanosje dhe fyerje dhe e referoi për gjykim. /abcnews.al