×
 • Extra
 • Extra

  Horoskopi për të martën: Keni përpara një ditë të çuditshme

  Reporteri
  24 Janar 2023 | 7:35

  Dashi

  Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

  Një javë e mrekullueshme po fillon, çfarë thonë yjet për ju sot.
  Gjatë ditës do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje të veçantë shpenzimeve, mund të ketë shumë dalje. Megjithatë, do të jenë të njëjtat ngjarje të papritura që do të përshpejtojnë ngjitjen tuaj në vendin e punës.

  Demi

  Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

  Gjatë orëve në vijim do të keni mundësi të zgjidhni disa konflikte në familje. Hëna do të vërë dorën edhe të njohjet, duke stimuluar marrëdhëniet me njerëzit që jetojnë në qytete të tjera dhe duke ju garantuar disa mundësi më shumë.

  Binjakët

  Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

  Ju pret një ditë paksa e çuditshme, në të cilën sigurisht që do të ishte më mirë të mos merrnit pozicione të vështira dhe të qarta. Mundohuni të jeni të kujdesshëm dhe të mbani agresionin për të paktën 48 orë, gjithashtu shmangni presionin e tepërt ndaj të tjerëve, veçanërisht në punë.

  Gaforrja

  Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

  Së shpejti Afërdita do të fillojë një tranzit interesant në shenjën tuaj dhe do të sjellë lajme, avantazhe, kënaqësi e kështu me radhë e kështu me radhë. Nga ana juaj, megjithatë, do t’ju duhet të punoni shumë për të rikuperuar momentin e rënies dhe për të sqaruar çështjet e pazgjidhura me partnerin.

  Luani

  Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

  Shmangni absolutisht çdo lloj provokimi. Kthesa të rëndësishme ju presin nga maji, duhet të jeni të qartë menjëherë pa u humbur në çështje të kota ose shpërqendrime të rrezikshme.

  Virgjëresha

  Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

  Ju të lindurit e kësaj shenje përpiqen gjithmonë të planifikojnë dhe të jenë rigoroz, me të tjerët por mbi të gjitha me veten. Por kohët e fundit nuk është e mundur. Vëmendje edhe në dashuri, vëmendja juaj është e përqendruar diku tjetër, por ju duhet të fshini disponimin e keq.

  Peshorja

  Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

  Do të jetë më mirë për ju që të hapeni me të dashurin tuaj, t’i tregoni qartë atë që besoni dhe ndjeni. Këto ditë përjetoni emocione të forta mos i mbani për vete.

  Akrepi

  Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

  Do të fillojë një fazë e re për ju që mund të shqetësojë sferën tuaj afektive. Përgatituni tani dhe demonstroni fleksibilitet dhe përshtatshmëri të madhe. Në punë, mos refuzoni të ndihmoni një koleg nëse ka nevojë për ju.

  Shigjetari

  Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

  Do bëni mirë të qëndroni larg njerëzve dhe situatave konfliktuale. Në çdo rast, duhet të përpiqeni të mos nxirrni përfundime të shpejta, sepse ato mund të rezultojnë të gabuara. Mundohuni të kuptoni arsyet e njerëzve të tjerë.

  Bricjapi

  Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

  Duhet të punoni për të rindezur shkëndijën e pasionit , edhe nëse lidhja juaj është e gjatë. Gjeni mënyra për të ringjallur historinë tuaj të dashurisë, të testuar nga rutina e çdo dite.

  Ujori

  Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

  Ata që janë beqarë do të ndihen gati për t’u rikthyer në lojë në një histori të re dashurie. Ujorët e përkushtuar në mënyrë romantike do të duan të bëjnë zgjedhje të reja që do të ndryshojnë marrëdhënien për mirë.

  Peshqit

  Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

  Do të duhet të shmangni shpërqendrimet e ditëve të kaluara dhe të jepni gjithçka në dashuri. Kush të do, dëshiron të ndihet pranë teje, se je aty dhe se kujdesesh vërtet.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!