×
 • Extra
 • Extra

  Ky shofer nuk zgjedh rrugë, shikoni ku depërton me traktorin e tij

  Reporteri
  05 Shkurt 2023 | 19:31

  Në rrjete sociale është bërë virale një video e një shoferi të traktorit në Kosovës i cili futet në shtigje shumë të ngushta me mjetin e tij.

  Edhe pse në temperatura të ftohta, ku shumë rrugë janë ngrirë dhe ka borë, ai futet në me traktorin e tij në vende ku ka shumë ujë dhe nuk ndalet fare.

  Kjo është video:

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!