La kamerën e ndezur aksidentalisht, zbulon se gruaja po e tradhton me shokun e ngushtë

Një burrë në Kinë harroi aksidentalisht kamerën e ndezur në shtëpi dhe u trondit nga ajo çfarë pa më vonë.


Në pamjet e regjistruara dukej gruaja prej 20 vitesh duke e tradhtuar me shokun e tij të ngushtë. Ai tha se e la kamerën në shtëpi pasi mendonte se ishte thyer.

Ndonëse videot janë zbuluar javën e kaluar, ngjarja ka ndodhur që në gusht të vitit 2016. Burri, i identifikuar si Mr.Yang tha se u divorcua nga gruaja në vitin 2018, menjëherë pasi pa imazhet, transmeton Oranews.

Videoja zgjat 1 minutë dhe shihet që një burrë tjetër hyn në shtëpi dhe fillon të puthet e përqafohet me gruan.