Mendoi se një hajdut i kishte hyrë në shtëpi, shkon në kuzhinë dhe sheh një aligator gjigant

Ndërkohë që një grua në shtetin amerikan të Floridës po përballej me frikën se një hajdut kishte hyrë në shtëpinë e saj, ajo u përball me një befasi edhe m të pakëndshme.


 Mary Wischhusen u zgjua në mëngjesin e hershëm të së mërkurës nga një zhurmë e madhe që ndihej në kuzhinë, kur shkoi aty, gjëja e parë që pa ishte goja e madhe e një aligatori, transmeton Reporteri.net.

Menjëherë, ajo u kthye në dhomën e saj të gjumit, mbylli derën dhe thirri policinë. 

Policia kapi zvarranikun dhe në Twitter publikoi disa fotografi të këtij misioni. /Reporteri.net

An unwanted overnight visitor had to be removed from a home on Eagles Landing Circle West in Clearwater. The…

Gepostet von Clearwater Police Department am Freitag, 31. Mai 2019