×
 • Extra
 • Extra

  Momenti kur katër adoleshente grushtojnë punëtorin e stacionit të trenit në Angli

  Reporteri
  01 Prill 2024 | 21:43

  Katër adoleshente e kanë sulmuar një punëtor të emergjencave në një stacion të trenit në Angli, raporton Daily Mail.

  Vajzat e moshave 13,14, 15 dhe 16-vjeçare, janë arrestuar për këtë sulm ndaj punëtorit dhe për posedim të kanabisit.

  Ato e kanë goditur me grushte në kokë deri në momentin kur një tjetër punëtor ndërhyn për të ndaluar sulmin.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!