×
 • Extra
 • Extra

  “Ngjarje të pazakonta ju presin”, horoskopi për ditën e sotme

  Reporteri
  05 Qershor 2024 | 7:27

  Dashi
  Planetet po ju ftojnë në sfida të vështira që ju duhet një ritëm i lartë për të kapur rrjedhën e fatit. Lojëra misterioze keni ndër mend ndaj ju duhet të jeni më të sinqertë me veten. Besojini intuitës dhe shkoni përpara që të mos bini në pesimizëm. Me financat duhet të vazhdoni të tregoheni sa më të matur që të mundeni sepse përndryshe do futeni në probleme goxha të vështira për t’u zgjidhur.

  Demi
  Dashuria për demët po kalon një fazë të paqartë. Kërkoni të gjeni shpirtin binjak dhe rezervohuni ndaj vetive tuaja negative. Ruani ca argumente rezervë për një periudhë të zbehtë që po ju afrohet. Financat do fillojnë të përmirësohen nga pak për shkak të një shume të vogël parasë që do ju jepet bonus.

  Binjakët
  Ngjarje të pazakonta kanë rezervuar yjet për t’jua bërë ditën të bukur. Provat e gjata e të vështira tashmë janë një e shkuar e vjetër, ndërsa e ardhmja ju serviret plot gjallëri. Gjendja e financave do vazhdojë të jetë e stabilizuar gjatë gjithë kohës. Do mund të kryeni pa frikë disa shpenzime të domosdoshme.

  Gaforrja
  Fakti që shquheni për një shenjë materialiste nuk do të thotë se keni hequr dorë nga ndjenjat. Flisni hapur dhe me zë të lartë për ato që mendoni. Rrethi familjar është i distancuar për shkak të indiferentizmit tuaj të hershëm. Gëzojuni periudhës që po ju afrohet në raport me punën. Shumë gjëra kanë për të ndryshuar. Në planin financiar nuk është aspak nevoja të ndërmerrni rreziqe për ta stabilizuar situatën.

  Luani
  Konfigurimi i yjeve do jetë mjaft i favorshëm sot për jetën sentimentale të çifteve. Do qëndroni më shumë kohë me partnerin dhe do kuptoni se pasioni nuk është më i njëjti. Përpiquni të vlerësoni ndjenjat tuaja që të mos pendoheni më vonë. Paratë dhe puna janë të sigurta, mjafton të vëzhgoni me kujdes çdo lëvizje të kolegëve.

  Virgjëresha
  Do ëndërroni gjëra të pamundura në dashuri. Partneri vlerëson praninë tuaj. Persona të tretë presin nga ju për të ndryshuar atmosferën profesionale ndërsa vigjilenca juaj sfidon çdo përpjekje për të zbehur pozitat tuaja financiare. Kthehuni tek familja dhe fëmijëria juaj dhe hapni kujtimet për të shijuar përsëri pafajësinë e fëmijërisë si oaz paqeje mes turmave të zhurmshme. Falni ndonjë që mund t’ju ketë trazuar zemrën.

  Peshorja
  Mos u tregoni të pamatur me atë që keni në krah. Zjarri i pendimit ju ka ndezur inatet dhe nuk po mundeni dot të bëni diferencën mes atyre që ju duan dhe atyre që ju fusin shkopinj nën rrota. Ledhatimet dhe fjalët false do ju nxjerrin zbuluar para dikujt që di sekretet tuaja. Me punën tregohu racional, me parimin sa më shumë të punosh, aq më shumë do të shfrytëzojnë.

  Akrepi
  Nëse po përballeni me probleme në çift mos t’ju vijë keq pasi keni kokë që mendoni vetëm për veten. Tërhiquni dhe reflektoni për planet që keni. Puna po ju bëhet burim kënaqësie e fitimi, kushtojini vëmendje. Brenda pak ditësh yjet rezervojnë të ardhura surprizë.

  Shigjetari
  Kimia mes jush dhe partnerit është tashmë më e fortë se kurrë. Zemra ju është bindur dhe po gëzoni dashurinë që keni ëndërruar. Planet për një fëmijë nuk duhet t’ju stepin. Financat janë të sigurtë, ndërsa ana profesionale ngjan me një vullkan që mund t’ju surprizojë në çdo moment.

  Bricjapi
  Për bricjapin udhëtimet janë prioriteti numër një këtë sezon. Dashuria ju ka lënë në paqe dhe financat po shkojnë për mrekulli. Kaltërsia e qiellit mund të rrezikohet nga ndonjë e papritur në fushën profesionale.

  Ujori
  Ujorë zemërmirë, tregojuni të tjerëve se si zbutet inati dhe mbi çdo sitautë vlen mirësia. Dashuria po ju mban gjatë në një periudhë që do e mbani mend. Sfida juaj e vetme është të mësoni të ruani sekretet, sidomos tuajat. Paratë mbajini mënjanë që të mund të përmbushni nevojat tuaja.

  Peshqit
  Numëroni deri në 10 para se të thoni mendimin për persona më të cilët keni fërkime. Lufta me veten është kostoja
  më e lartë që ju duhet të paguani këto kohë. Një konflikt pronash ju ka futur në mëndime, por në fund do dilni të fituar. Peshq mos harroni, çdo e mirë e ka edhe një të keqe, ndaj kontrolloni mirë vendin ku shkelni!

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!