Një lodër seksi në raftin e librave, e ftuara në BBC tërheq vëmendjen e shikuesve

Një e ftuar në BBC Wales Today i la shikuesit të shtangur pasi panë një lodër seksi duke qëndruar me krenari në raftin e saj të librave.


Yvette Amos u shfaq në emisionin e lajmeve të martën në mbrëmje për të diskutuar efektin e pandemisë në normat e punësimit, dhe sa prej tyre po vazhdojnë të luftojnë për të gjetur punë.

Sidoqoftë, ndërsa Yvette po fliste, ajo që dukej se ishte një dildo me ngjyrë të kremtë, dukej se tërhiqte vëmendjen e të gjithëve. Penisi plastik ishte i ekspozuar në raftin e librave të mysafires.

Si rezultat, ajo u bë virale deri në fund të mbrëmjes, pasi momentet e paraqitjes së saj shpejt u futën në internet.