×
 • Extra
 • Extra

  Nusja braktis të fejuarin dhe zhduket me paratë që kishin mbledhur për dasmën

  Reporteri
  14 Gusht 2022 | 16:13

  Një nuse braktisi të fejuarin e saj në aeroport dhe iku me valixhet e tij dhe 5 mijë paund.

  Çifti, rreth të 40-tave, ishin fejuar disa ditë më parë dhe po shkonin në Romë për t’u martuar. Por kur burri shkoi në tualet, nusja e ardhshme përfitoi nga rasti për të marrë gjithçka me vete.

  Burri i tha stafit të aeroportit se ajo i kishte marrë 5 mijë paund që kishte mbledhur për dasmën.

  Një dëshmitar tha: “Ai ishte copëtuar. Mesa duket, ata ishin takuar vetëm kohët e fundit dhe ai kishte rënë kokë e këmbë në dashuri me të. Ai i kishte propozuar një ditë më parë dhe ajo kishte pranuar.

  Ata thanë se kishin planifikuar të martoheshin në Romë dhe ishin gati të fluturonin atje.

  Stafi e kërkonte kudo, por ajo nuk u gjet askund. Nuk ishte as e qartë nëse ajo kishte dalë nga aeroporti apo do të shkonte në një vend tjetër. Në fund u thirr policia”, tha dëshmitari.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!