Nxjerrin defat e ia krisin këngës, shqiptarët “çmendin” gjermanët në aeroportin e Hamburgut

Shqiptarët kudo që jetojnë nuk i harrojnë traditat e tyre.


Një video është shpërndarë në rrjetet sociale, gjegjësisht nga faqja “Nuset – Çiftet Shqiptare”, ku në video shihet se si një nuse pritet me defa

Dasmorët e presin duke kënduar kur nusja arrin në aeroportin e Hamburgut në Gjermani.

Video e publikuar në “Facebook”, ka marrë shumë komente, duke shkaktuar shumë reagime, derisa gjithashtu është shpërndarë shumë.

Dhëndri shihet afër nuses, derisa familjarët e këndojnë, dhe shihen shumë të lumtur për dasmën e tyre.

Edhe këtë e bëjnë shqiptarët, bllokojnë aeroportin e Hamburgut me defa

Shqiptarët ia krisin këngës dhe defave në mes të Aeroportit të Hamburgut 😀

Publiée par GazetaBlic sur Jeudi 20 février 2020