×
 • Extra
 • Extra

  Operacionet plastike detyrojnë 28-vjeçaren të rinovojë pasaportën

  Reporteri
  08 Dhjetor 2023 | 21:17

  Një grua është detyruar të rinovojë pasaportën e saj pasi është marrë vazhdimisht në pyetje nëpër aeroporte.

  28-vjeçarja e ka treguar historinë e saj në TikTok. Joanne Prophet ka bërë disa ndërhyrje në fytyrë dhe ka gati një pamje të re.

  Sipas saj, ajo merret në pyetje sa herë që fluturon, sepse stafi i aeroportit dhe linjave ajrore thjesht nuk mund të besojnë se ajo është i njëjti person me atë në foton e pasaportës së saj.

  Është veçanërisht shqetësuese në vendet e huaja. Në një intervistë, estetistja kujtoi një përvojë të frikshme në Turqi. “Unë u futa në një dhomë për rreth një orë dhe më morën në pyetje rreth gjashtë burra turq.

  Joanne ka bërë një ndërhyrje në hundë, dy operacione gjoksi dhe ka rregulluar dhëmbët e saj. Por lista e procedurave kozmetike nuk ndalet me kaq. Ajo ka ripërcaktuar tiparet me mbushës për mjekrën dhe buzët, injeksione për tretjen e yndyrës dhe përforcues të lëkurës, me disa zgjatime flokësh dhe qerpikë falso për të përmbyllur pamjen e saj të re.

  E vetmja zgjidhje, ishte pasaporta me pamjen e re.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!