×
 • Extra
 • Extra

  Pamje me video: Tornado që trembi turistët në plazhet greke

  Reporteri
  14 Gusht 2022 | 23:12

  Një pamje e frikshme ka shqetësuar banuesit ditën e sotme në një plazh në Halkidiki të Greqisë, kur një tornado e madhe u formua jo shumë larg bregut.

  Turistët që pushonin në plazhin Palyuri në jug të Kassandra filmuan një tornado të madhe që u formua papritur jo shumë larg bregut.

  Një video e publikuar në rrjetet sociale tregon një shushunje me përmasa të frikshme.

   

  “Ai duket si një përbindësh”, ka shkruar një grua e frikësuar në rrjetet sociale.

  Të tjerët u përpoqën të qetësonin situatën.

  “Një fenomen i shpeshtë dhe i njohur i motit. Kjo ndodh pothuajse çdo vit. i vogël tani është më i madh në madhësi. Rrezik për çadrat. Nuk ka të bëjë me histerinë mjedisore”, shtoi një përdorues.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!