Parukierja që të kërcen në prehër kur të pret flokët

Penny Le, një modele në Instagram, është e njohur për videot e saj të twerk-ut.


Në këtë video shfaqet duke u hedhur sipër Mike Ruga, në një dyqan berberi, në New Jersey, transmeton TCH.

E veshur me një bluzë të zezë, të brendshme ngjyrë të kuqe dhe një palë taka të kuqe, Penny është filmuar duke prekur flokët e Mike para se të ulej në prehrin e tij.

 

View this post on Instagram

 

Just got my barbers license… Shoutout to @mikeruga for being my first customer ?

A post shared by PENNY (@ms.pennylee) on

Penny numëron më tepër se 152,000 ndjekësa në rrjetin social Instagram dhe ndau këtë video duke shkruar: “ Sapo mora liçensën time si “berbere” brohorisni për @mikeruga që ishte klienti im i parë.”