×
 • Extra
 • Extra

  Policia në kërkim të vajzës që plaçkiti biznesmenin: E takoi në bar, e çoi në dhomë, e drogoi dhe i mori gjëra rreth 600 mijë dollarë

  Reporteri
  26 Maj 2023 | 15:08

  Policia në Majami është në kërkim të një gruaje ende të paidentifikuar, e cila  dyshojnë se ka droguar një burrë që ka takuar në një lokal nate, të cilin më pas e ka grabitur.

  Ata dyshojnë se ajo i ka vjedhur bizhuteritë dhe orët e tij me vlerë 600 mijë dollarë, përfshirë dy Rolex, shkruan NY Post.

  Pamjet e  gruas që u publikuan nga policia, takoi një burrë natën e 8 majit në një klub. E ka ftuar në banesën e tij, ku kanë mbërritur në të gdhirë, rreth orës 5:30 të mëngjesit, për të “shoqëruar” edhe pak. Por përpara kësaj, ishte koha për të ngrerë një dolli.

  Burri në fjalë sapo ka pirë një pije, ka humbur ndjenjat. Policia thotë se atë e kishin droguar… Kur u zgjua rreth mesditës, thirri policinë sepse kuptoi se i ishte hapur kasaforta dhe i kishin zhdukur bizhuteritë.

  Në pamjet e publikuara nga policia, gruaja, për të cilën autoritetet besojnë se është në fillim të të 30-ave, u kap me dy gota në dorë. Detektivët thonë se nuk ishte e rastësishme, por se si ajo e bëri atë në mënyrë që ata të mos mund të zbulonin ADN-në e saj. /Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!